Ми вітаємо вас в нашому магазині "Dyvooo"! Принести вам задоволення від покупок та надати найвищу якість обслуговування - це наш головний пріоритет. Ми робимо все можливе, щоб зробити ваш шопінг-досвід незабутнім та приємним.

Проте, ми хотіли б роз'яснити вам нашу політику повернення товарів, особливо звернувши увагу на ті продукти, які виготовляються виключно як індивідуальні замовлення. Зазначені позиції створюються спеціально для вас з урахуванням ваших унікальних потреб і вимог. Це означає, що такі товари не підлягають поверненню або обміну, якщо немає дефектів у виробі або помилок з нашого боку.

Ми наполегливо рекомендуємо перед замовленням індивідуальних товарів ретельно розглянути всі деталі, заміри та інші характеристики, щоб упевнитися, що вони відповідають вашим вимогам. Наші спеціалісти завжди готові надати вам додаткову консультацію та допомогти у виборі найкращого варіанту для вас.

У той же час, якщо ви отримали товар, який не є індивідуальним замовленням, і виникла потреба у поверненні або обміні, ми раді допомогти вам у цьому процесі. Для повернення або обміну товару, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки клієнтів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Будь ласка, майте на увазі, що для повернення або обміну товару потрібно мати оригінальний товарний чек та товар має бути в новому стані, не використаний та з усіма оригінальними етикетками та упаковкою.

Вартість повернення товару покладається на покупця. Повернення грошей відбувається протягом наступних 3х днів.  Сподіваємось на ваше розуміння. 

З повагою, команда бренду Dyvooo