DYVOOO - ЦЕ СУЧАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ БРЕНД

ТМ "DYVOOO" створює трендовий одяг та аксесуари, поєднуючи сучасний дизайн із українською символікою, а оригінальність – з високоякісними матеріалами та пошиттям починаючи з 2012 року.

Ми пишаємося тим, що наша ТМ визнана однією із найуспішніших проектів на fashion виставці Pitti Women, Італія та вже зацікавила багатьох, хто хотів би продовжити розвиток "диво"- течії.

Сьогодні людство вступає в нову епоху, коли за простими формами криється загадковий і дивовижний зміст. Презентувати цей дивовижний світ у практичних, якісних та символічних речах є надзавданням кожнісінького продукту. Тому команда невпинно трудиться над тим, аби зробити "Диво"-продукти феноменом художнього мислення та сучасної практичності, поєднати міцними зв’язками прадавню символіку та актуальні технологічні тренди в одне ціле.

МІСІЯ БРЕНДУ ДИВО

Наша місія - зробити доступними надбання та скарби української культури, традицій, мистецтва в повсякденному житті інформаційного суспільства по всьому світу. Тому створюємо продукти, що надихають на повноцінний стиль життя. Диво-стиль покликаний передати чистоту та барви нашої культури й історії, підтвердити, що якісний та стильний одяг і аксесуари можуть бути створені на теренах України!

НАШІ ЦІННОСТІ:

  • Охороняти витоки української культури та традиції і знайомити із ними.
  • Ретельно обирати образи для диво-продуктів, щоб кожен з них ніс лише позитивну та теплу енергетику в життя.
  • Допомогти кожному знайти потрібну для себе річ із своїм улюбленим персонажем.
  • Використовувати найкращі матеріали вітчизняних та європейських компаній.

Наші продукти повинні залишатися улюбленцями наших клієнтів довгий час, тому наші прямі обов’язки перед ними - забезпечення їхньої практичності, якості, можливості багаторазового прання.

ЯК СТВОРЮЮТЬСЯ ДИВО ПРИНТИ?

Ми переглядаємо уособлення певного звіра як символу в українській та іноземній міфології, і переносимо значення старовинного образу доповнюючи його модерновими елементами. При створенні “диво”- образів використовуємо техніку митців українського примітивізму. Працюємо з такими художниками як Маріам Наєм та Ольга Вдала. В даний момент ми активно розвиваємо нову лінійку продукції Диво-погляд.